Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Bradford Open 2024
Apr 15, Bradford
Hope Cup 2024
Apr 12, Tartu
9th Narcisa Cup
Apr 10, Jesenice
31st Triglav Trophy
Apr 10, Jesenice
Skate Copenhagen 2024
Apr 05, Hvidovre
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
Narva Cup 2019
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
2A
Karina KORNIUSHINA
RUS
Advanced novice girls
Short program
0.44
3.74
details
2A
Polina KUROTSKINA
EST
Advanced novice girls
Short program
0.44
3.74
details
2Lz
Emelie Louise RINNE
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.21
2.31
details
2Lz
Ksenia TABUNOVA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.21
2.31
details
2F
Arina BELJAEVA
EST
Advanced novice girls
Short program
0.18
1.98
details
2F
Lubov POLITCINSKAYA
RUS
Advanced novice girls
Short program
0.18
1.98
details
2F
Veronika MASALOVA
RUS
Advanced novice girls
Short program
0.18
1.98
details
2F
Arina BELJAEVA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.18
1.98
details
2F
Emelie Louise RINNE
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.18
1.98
details
2F
Helina KULL
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.18
1.98
details
2F
Kristina KACHKINA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.18
1.98
details
2F
Ksenia TABUNOVA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.18
1.98
details
2F
Veronika MASALOVA
RUS
Advanced novice girls
Free skating
0.18
1.98
details
2Lo
Annely POPEL
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.17
1.87
details
2S
Uliana BONDARENKO
RUS
Advanced novice girls
Free skating
0.13
1.43
details
2T
Helina KULL
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.13
1.43
details
1A
Ksenia TABUNOVA
EST
Advanced novice girls
Short program
0.22
1.32
details
1S
Ksenia TABUNOVA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.00
0.40
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences